HEMEN ARAKONUM
Son Dakika Haberi
Anasayfa / tabelalar / Bayii Tabelaları

Bayii Tabelaları

Bayii Tabelaları

Bayii tabelaları müessesesel firmaların tanıtımı ve kolayca bulunması için hazırlanan yazılar olarak tanımlanabilmektedir. Bilhassa bayii tabelalarında yurtiçi ve yurtdışı pek çok şubesi olan markaların tabelaları da belirlenen niteliklere uygun olarak tasarlanmak zorundadır. Bu sayede markanın devamlılığı sağlanmış olur. Tabelaları istenilen özelliklere göre özel olarak tasarlanır. Pek çok çeşit tabela türü bulunur. Bunlar arasında en sık seçenek edilen standart kabartma tabelalardır. Bu tabelalar gündüz ışıksız ve standart bir görünüme sahipken akşam saatleri gelip hava karardığında ışıklı bir görünüme sahip olur.  Tabela örneklerini sitemizden inceleyerek daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz. Müşteri memnuniyetini asal alan firma alanında uzmanlaşmış bir kadro ile çalışmalarını yürütmektedir.

Yalnızca fiyata bakarak iş yaptırmak bazı hileleri kabul etmektir. -İbrahim Yıldırım

Bayii tabelaları yapısal özellikleri yanı sıra kullanılacak mekana göre de farklılık göstermektedir. Tabelalar mekanlarda farlı alanlarda kullanılabilir. Bu yüzden tabelalar değişik boyut, büyüklük ve renklerde olması gerekir. Bu sayede mekan içinde müşterilerin daha fazla dikkatini çekmesi sağlanır. Bilhassa markaların birincil reklamı tabelalardır. Bu yüzden bilhassa girişlerde markanın isiminin yazıldığı tabela tasarımı uzun uğraşlar neticesi ortaya çıkar. Farklı tasarımlar sayesinde insanların dikkatlerini kolayca çektiği görülür. Tabelalar tasarlanırken paslanmaz yapıya ve özelliklere sahip tabelalar son teknoloji kullanılarak üretilir. Özellikle canlı bir görünüme sahip olması için LED ışıklı tabelalar seçilir. Bu sayede özgün ve dikkat çekçi bir görünüm kazandırılır.

Bayii Tabelaları
Bayii Tabelaları

Bayii tabelaları değişik fiyatlara sahiptir. Fiyat açısından en pahalı olan tabelalar LED ışık özelliğine sahip olanlardır. Bilhassa bu tabelalar ıssız sokaklarda veyahut alanlarda akşam saatlerinde direk görülebilme özelliğine sahip olur. Firmanın özelliklerine uygun olarak tasarlanan bu tabelalar dikey ve yatay olarak hazırlanmaktadır. Bu tabelaların iç bölümünde harflere ansızın fazla renk ilave etmekte olasıdır. Bu sayede harfler arasında birden fazla renk geçişi olur. Son zamanlarda pek çok firma bu işlemi tabelasında kullanmaktadır. Fiyat açısından diğer tabelalara göre daha fazla olsa da görselliğe bakıldığında direk dikkatleri üzerine çeken bir tabela yaptırmış olacaksınız. Tabelalar üzerinde markaların isimlerinin yanı sıra logolarının da ilave etmesi olasıdır.  Bayii tabelalarda en çok kırmızı ve turuncu renk seçenek edilmektedir.

Hakkımızda admin

Mutlaka Okulmalısın !

Ucuz Tabela

Ucuz Tabela Ucuz tabela için firmamızın sizlere sunmuş olduğu mükemmel tabela hizmetinden faydalanabilirsiniz. Tabela modelleri arasından …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir