HEMEN ARAKONUM
Son Dakika Haberi
Anasayfa / tabelalar / Gravür Tabela

Gravür Tabela

Gravür Tabela

Gravür tabela ışıklı tabela grubunda yer alan oldukça da dikkat çekicidir. Ekseriyetle dış mekân kullanımlarında seçenek edilen bu tabela reklamlarınızı daha etkin yapabilmeniz ile ilgili avantajlıdır. İç mekân kullanımlarında da yeniden küçük işletmenlerin olmazsa olmazıdır. Saydam pleksiglas malzemeden tasarlanan bu tabelalar CNC tezgâhlarında lazer kesim metodu ile kesilip şekillenir. Alüminyum kasalı veyahut kasasız yapılabilen bu tabelalar görsel açıdan oldukça çağdaştır. İş hayatınızda size uyum sağlayacak bu tabelalar reklamlarınızdan çok müşterilerinizin sizi bulmasını kolaylaştırır. Son senelerde çağdaş ve şık görünümü ile en çok tercih edilen ışıklı tabela modelleri arasına girmiştir. LED yerleştirilerek tasarımı bitiren gravür tabelaların kullanım alanları da oldukça fazladır. 

Yalnızca fiyata bakarak iş yaptırmak bazı hileleri kabul etmektir. -İbrahim Yıldırım

Tabela çeşidinde yazılarınızı ışıklı veyahut ışıksız seçenek edebilirsiniz. Gravür tabela diğer tabelalara göre daha şıktır. Görsellik sizin için ehemmiyetliyse seçiminizi gravür tabeladan yana kullanarak firma profilinizi herkesin tanımasını sağlayabilirsiniz. İç veya dış mekân şeklinde ayrılmayan bu tabelaların kullanım alanı bir hayli fazladır. Hava koşullarına kolaylıkla uyum sağlayabilecek bu tabelalar dayanıklı malzemelerden üretilmiştir. Firma kimliğinizi yaralamayacak daha müessesesel görünmesine imkan sağlayacak tabela çeşididir. Kullanım şeklinize göre değişkenlik gösterecek bu tabelalar dört köşesinden kurulduğu gibi üsten askılı bir şekilde de kurulur. Dış mekânda firmanızın fark edilebilmesini kolaylaştıran emeline uygun bir malzemedir. Yazı stilleri, harflerin büyüklüğü, renkleri ve ışıklı olup olmayacağı sizin vereceğiniz bir karardır. 

gravur-isikli-tabela
gravur-isikli-tabela

Tabelalar bir firmanın büyümesinde etkin rol oynar. Gravür tabela da yeniden beklentilerinize uygun bir tabela çeşidi olup direk göze hitap eden tabela çeşitidir. Firma tanıtımlarında, mağazalarda ikaz ikazları anlatmada, alışveriş merkezleri içerisinde yönlendirme emeliyle kullanılabilecek kullanım alanı oldukça fazla olan bir üründür. Tabelaya aynı vakitte firmanızın logosuna veyahut sloganına da yer verebilirsiniz. Görsel açıdan resimler de ilave ederek görselliği arttırabilirsiniz. Işıklı modelleri daha çok seçenek edilen bu tabelada emelinizi direk karşılayabilirsiniz. Firmanız için en iyi tabela seçiminin ne olduğuna konusunda kaygılarınız varsa alanında uzman reklam firmaları ile görüşerek seçim yapma ile ilgili destek alabilirsiniz. 

Hakkımızda admin

Mutlaka Okulmalısın !

Ucuz Tabela

Ucuz Tabela Ucuz tabela için firmamızın sizlere sunmuş olduğu mükemmel tabela hizmetinden faydalanabilirsiniz. Tabela modelleri arasından …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir