HEMEN ARAKONUM
Son Dakika Haberi

Otobüs Giydirme

Otobüs Giydirme

Otobüs giydirme bizim işimiz. Yıllardır bir çok firmanın otobüslerine reklam kaplaması yaptık. Otobüs reklam giydirme ve otobüs üzeri yazı kesim uygulama logo ve sticker yapıştırma işleri uygun fiyatlarla yapılır. Otobüs reklam giydirme profesyonellik isteyen bir iştir. Grafik tasarım aşamasında onaylanan tasarım baskıya dökülmeden önce işin ince detaylarına dikkat edilerek yapılan tasarım bilgisayarda basılacak folyo ebatına göre bölünerek paraçlara ayrılır.

Otobüs büyük bir ebat olduğu için kaplayacağı baskı alanını siz düşünün. Baskı metrelerce sürebilir. Dijital baskı basılmadan önce neresi neteye geliyor otobüs üzerinde alınan ölçülere göre tam tespit edilmeli ve sonrasında dijital baskı aşamasına geçilmelidir.

Dijital baskıya bu inceliklere dikkat edilmeden geçilmesi ufak bir yanlışlığın dahi olması baskının hatalı basılması demektir ve bunun geriye dönüşü yoktur. O kadar işi yeniden basarsınız. Yeniden basmak istemiyorsanız zarar etmemek adına işi iyice kontrol etmelisiniz.

Yalnızca fiyata bakarak iş yaptırmak bazı hileleri kabul etmek anlamına gelir. -İbrahim Yıldırım

İyice etüt edildikten sonra dijital baskı aşamasına geçilir. Parça parça ayrılmış hale getirilen otobüs kaplama tasarımı sıralı şekilde baskı işlemine alınır. Dijital baskı operatörü folyo baskıyı basar ve bu baskı belirli bir müddet kurumaya alınarak dinlendirilir. Otobüs kaplamada dikkat edilecek bazı hususlar:

  • Otobüs kaplanmadan önce iyice temizlenmelidir.
  • Cam aralarında ve fitillerde su kalmamalıdır.
  • Araç mümkünse kapalı ortamda kaplanmalıdır.
  • Basılan folyo cast araç folyosu olmalıdır.

Yukarıda örnek bir kaplama çalışması görsel olarak sizlerle paylaştık.  Otobüs Reklam Giydirme çalışmalarımızdaki titiz işçilik ve profesyonel ekip kadromuzla yıllardır sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz.

Hakkımızda admin

Mutlaka Okulmalısın !

Ucuz Folyo Baskı

Ucuz Folyo Baskı

Ucuz Folyo Baskı bastırmak için bizi arayın. Uygun fiyatlarla folyo baskı, arkası gri kapatma folyosu, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir