HEMEN ARAKONUM
Son Dakika Haberi
Anasayfa / tabelalar / Eczane Tabelası

Eczane Tabelası

Eczane Tabelası

Eczane tabelası yaptırmak istediğinizde yönetmelik kaidelerine uygun bir reklam firması bulmanız gerekir. Zira eczane tabelasında renklere ve yazı kaidelerine uyulması gerekilir. Ters taktirde tabelanız onaylanmaz ve bu şekilde görüldüğünde ceza yeme rizikonuz artmaktadır.   Eczaneler daha müessesesel oldukları için eczane tabelaları da kolay bulunabilir şekilde üretilmeli ve montajı sağlanmalıdır. Kırmızı ve beyaz renkler kullanılarak diğer müesseselerden daha kolay ayırt edilebilmesi sağlanmalıdır. 2014 seneninde eczane tabela hususları yönetmeliğe girse de daha son zamanlarda bu yaptırımlar uygulanmaya ve yönetmeliğe uyun eczane tabelaları tasarlanıp üretilmeye başlanmıştır. Yeni dönemde kazançlan yasaya göre eczane tabelaları ışıksız bilhassa uygulanmalıdır. Eczane tabelaları tabanları karma olma zorunluluğu ile eczane harfleri vakum yapılması uygun görülerek bu tertip etme dikkate alınarak imalat yapılmaktadır.

Yalnızca fiyata bakarak iş yaptırmak bazı hileleri kabul etmektir. -İbrahim Yıldırım

Tüm yeni tertip etmelere göre Eczane tabelası tasarımı, imalatı, montajı sağlayan emin firma bu arada da kargo işini de üstlenerek işini tam manasıyla yapmaktadır. Eczane tabela fiyatlandırması, yapılacak cephenin uzunluğu, genişliğine göre farklılıklar gösterecektir. Yalnızca eczane bölümü istenildiği taktirde ışıklandırma müsaadeyi vardır. Eczane yazısı yazılırken harflerinin kırmızı pleksi vakumdan yapılması zorunluluğuna uyan ve kısa müddet içerisinde siparişinizi teslim edecek olan firmaya sadece bir telefon ile erişebilir, hemen siparişinizi verebilirsiniz. Ülkemizde yer alan eczanelerin her birinin aynı standartlara uygun tabelalar kullanmaları gerekir. Yönetmelik ile sınırlandırılan bu vaziyet haksız rekabetinde önüne geçmek için uygulanır.

eczane-tabelasi (2)
eczane-tabelasi (2)

İnsanlar içeriye girmeden cafenizden hizmet almadan önce kesinlikle markanıza bakacaklardır. Markanızı en iyi şekilde yansıtacağınız birbirinden hoş ve estetik görünümlü Cafe tabelası çeşitleri arasından kendinize uygun olanını seçenek edebilirsini. Şayet kullanmak zorunda olduğunuz bir tasarım yok ise kesinlikle emin firmanın tecrübeli tasarım ekibinden yardım almalısınız. İçeride insanlara sunduğunuz hizmetten de az çok söz edebileceğiniz tabelanızda dilerseniz var ise internet sitenizin adresini de yazdırabilirsiniz. İsminizi dahi rahatça yazdırabileceğiniz modeller arasından mutlaka beğendiğiniz olacaktır.

Hakkımızda admin

Mutlaka Okulmalısın !

Ucuz Tabela

Ucuz Tabela Ucuz tabela için firmamızın sizlere sunmuş olduğu mükemmel tabela hizmetinden faydalanabilirsiniz. Tabela modelleri arasından …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir