HEMEN ARAKONUM
Son Dakika Haberi
Anasayfa / tabelalar / Emlakçı Tabelası

Emlakçı Tabelası

Emlakçı Tabelası

Emlakçı tabelası değişik şekillerde olmasından dolayı müşterilerin dikkatini çekmektedir. Üçgen bir yapıya sahip olan tabela sayesinde farklılık oluşmaktadır. Sokakların dar ve hanelerin bitişik olmasından dolayı bu yapıda olması müşteriler açısından tesirli olmaktadır. Sağlam bir montaj sonrasında sizler yerinden kaldırmadığınız takdirde aynı yerinde durmaktadır. Demonte olarak saklanabilen tabela rahatça katlanır ve saklanacağı yerde az bir alan kaplamaktadır. Montaj mertebesi ise yalnızca 1 dakika kadar kısa sürmektedir. Hemen hemen en ehemmiyetli özellik ise geri dönüşüm özelliğinin olmasıyla tamamıyla tabiata geri kazandırılabilmiş olmasıdır. karma olma zorunluluğu ile eczane harfleri vakum yapılması uygun görülerek bu tertip etme dikkate alınarak imalat yapılmaktadır.

Yalnızca fiyata bakarak iş yaptırmak bazı hileleri kabul etmektir. -İbrahim Yıldırım

Ürün sarı renkli ve üzerindeki siyah yazı tamamiyle malzemeye baskıdır. Malzeme kullanılarak yapılan baskı da hiçbir şekilde solma görülmemektedir. Ürünün alt bölümünde bulunan boş alana firmanın ismi ve telefon numarası yazılmaktadır. Bu bölüm imalatını yapan firma tarafından fiyatsız olarak yazılmaktadır. Emlakçı tabelası modelleri kullanacak olan firmanın ihtiyacına uygun olarak seçenek edilmektedir. Tabelalarda kullanılan malzemelerden dolayı uzun ömürlü olması defaatle kullanılabilmesini sağlamaktadır. Sert polipropilen malzeme kullanılarak üretilmesinden dolayı oluşabilecek dış etkenlerin zararlarına karşı dayanıklı yapıdadır. Bu polipropilen malzeme 4mm kalındığındadır. Bu malzemenin yapısının oluklu olması da tabelanın kalın, sert ve hafif özelliklere sahip olmasını sağlamaktadır. Kullanılan bu tabela yağmur, rüzgâr, soğuk, sıcak gibi oluşabilecek etkenlerden yapısı gereği etkilenmemektedir.

emlakci-kutu-harfli-tabela-ornekleri
emlakci-kutu-harfli-tabela-ornekleri

İstenilen ölçü ve malzeme seçeneklerine sahip olan emlakçı tabelası çeşitleri kullanacak olan her firmaya göre farklılık göstermektedir. Diğer tabelalara göre daha uygun ücretlere sahiptir. Tabela da seçenek edilecek ismin işi yansıtan bir yazı olması daha tesirli olmaktadır. Işıklı LED tabela, değişik renk seçeneği, yazıların sabit veya yana kayar şekilde olması gibi değişik çeşitlere sahiptir. Kendinizi tanıtmanız ve imaj yaratmanız için oldukça tesirli olan tabela için tasarım yapılırken çok titiz davranılması gerekmektedir.

Hakkımızda admin

Mutlaka Okulmalısın !

Ucuz Tabela

Ucuz Tabela Ucuz tabela için firmamızın sizlere sunmuş olduğu mükemmel tabela hizmetinden faydalanabilirsiniz. Tabela modelleri arasından …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir