HEMEN ARAKONUM
Son Dakika Haberi

Folyo Baskı

Folyo baskı iç mekan ve dış mekan folyo dijital baskı olarak iki çeşittir. İç mekan folyo baskı çözünürlük olarak daha kaliteli olsa da dış ortam için değildir. Dış mekanlarda kullanmanızı hiç tavsiye etmeyiz. Çünkü çabuk solacaktır. Bunun için dış mekan folyo baskı tercih sebebidir.

Dış mekan folyo baskı araç giydirme ve logo kaplama işlerinde ve dijital baskılı tabela zemin kaplamalarında sıklıkla kullanılmaktadır. İç mekan folyo baskı ise alüminyum çerçeveli lightbox iç mekan tabelalarda blboard menü içmekan reklamlarında fotoblok uygulamalarında jukllaılmaktadır.

Reklama yapılan yatırım geriye dönüşü en hızlı yatırımdır. -İbrahim Yıldırım

Folyo ile bir çok işler yapılabilir. Folyonun bir çok çeşiti vardır. Kumlama folyo, reflektif baskı folyosu, floor graphic yer zemin folyosu, cast araç giydirme folyosu ve düz zemin dijital baskı folyosudur. Düz zemin dijital baskı folyoları iki çeşittir. Işıklı tabelalarda arkası beyaz folyo kullanılır. Hata kapatma ve zemin üzerindeki eski reklamın gözükmemesi içinde arkası gri ışıksız folyo kullanılır. Sırlarsak

  • Folyo Baskı
  • Kumlama folyo baskı.
  • Cast araç giydirme folyosu baskı.

folyo baskı

Dijital baskı makineleri eco solvent bazlı boyalar kullanılar. Baskı çözünürlüğü dış mekan makinemizde iç mekan kalitesini aratmayacak kadar nettir. Reklam baskılarınız poster ve afiş baskılarınız cam giydirme folyo baskılarınız net bir çözünürlükte çıkar ve resme bakan yapılan işten lezzet alır.

Dijital baskı yıllardır uzmanlık alanlarımızdan birisi oldugu için kalitemizden hiç taviz vermeden işlerimizi itina ile çıkartıyoruz. Dış mekan folyo dijital baskı için fiyatlarımızda oldukça uygun sayılmaktadır. Reklam ajansları ve tabelacılara özel fason dijital baskı hizmetimiz bulunmaktadır. Ajans fiyatlarımız için bizim ile irtibata geçebilirsiniz. Bizi seçmeniz için dört neden :

  1. Kaliteli malzemeden asla ödün vermiyoruz.
  2. İşinizi zamanında yetiştiriyoruz.
  3. Tüm ajanlara fason dijital baskı hizmeti veriyoruz.
  4. Dijital baskı fiyatlarını olduça ucuz tutuyoruz.

Hakkımızda admin

Mutlaka Okulmalısın !

diamond-perde-tabela

Kutu Harfli Tabela

Kutu Harfli Tabela K utu harfli tabela bir işletmenin hedeflediği müşteri kitlesine ulaşabilmesi şüphesiz doğru …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir