HEMEN ARAKONUM
Son Dakika Haberi
Anasayfa / tabelalar / Kayan Yazı Tabelası

Kayan Yazı Tabelası

Kayan Yazı Tabelası

Kayan yazı tabelası diğer tabela çeşitlerine göre daha dikkat çekici özelliğe sahiptir. Çağdaş hayat tarzına göre tasarlanmış bu tabelalar reklamlarınızı daha geniş kitlelere duyurmanız hususunda oldukça avantajlı sayılır. Bilhassa ışıklı modelleri sayesinde daha çok dikkat çeker. Doğru bir şekilde tasarlandığı sürece akan trafikte dahi kolaylıkla fark edilir. 7/24 reklam yapabileceğiniz uzun yıllar reklamlarınızı daha fazla kişiye sunabilmeniz ile ilgili profesyonel bir seçimdir. Diğer tabela çeşitlerine göre daha pahalıdır. Uzun yıllar tabela gideri yapmanıza da gerek yoktur. Tabela seçeneklerinin arasında firmanızın var oluşunu daha kolay sergileyebilirsiniz. Elektrikten tasarruf edeceğiniz özellikli bir üründür. İş potansiyelinizin artmasını kolaylaştıran bir üründür. 

Yalnızca fiyata bakarak iş yaptırmak bazı hileleri kabul etmektir. -İbrahim Yıldırım

Tabela seçimi yaparken kesinlikle fark edilebilir bir alana montaj yaptırmanız gerekir. Kayan yazı tabelası iç ve dış mekân kullanımlarında seçenek edilebilir. Kullanım kolaylığı sayesinde uzaktan her daim kumanda ederek reklamlarınızı aktüel tutabilirsiniz. Bilgisayara bağlı bir şekilde tasarlanan bu tabelalarda diğer tabelalara göre daha fazla reklam yayınlayabilirsiniz. Ansızın fazla renk seçenekleri arasından işletme profilinize uygun olanı seçerek daimi reklam yapma bahtı yakalayabilirsiniz. Kırmızı, yeşil ve mavi renklerinden ele geçirilecek beyaz, turkuaz ve sarı renkleri ile işletmenizin girişini daha canlı tutabilirsiniz.  küçük ancak dikkat çekici özelliğe sahip tabelaların tabela vergileri de oldukça azdır. Animasyon zenginliğine sahip bir ürün olan bu tabelalar reklam sektöründe çok seçenek edilir. 

fiyat-listesi-kayan-yazilar
fiyat-listesi-kayan-yazilar

Son vakitlerde bir hayli işletmenin seçenek ettiği kayan yazı tabelası çok geniş kullanım alanına sahip bir üründür. Tabelalar arasında görselliği daha ön tasarıda olan ve pozitif dönüşlerin daha fazla alındığı tabela çeşitidir. Standart bir tabelada yer alan bilgiler değişmezken kayan yazı tabelasında bilgileri dilediğiniz vakit değiştirebilirsiniz. Tabelanızdaki bilgilerin içerisine ücret ve ürünlerinize kolayca yer verebilirsiniz. Direk ve daha kolay reklam yapabilmeniz bu tabelalar ile daha olasıdır. Dış mekân kullanımlarında oldukça dayanıklı olan bu tabelalar her türlü hava şartlarına kolaylıkla dayanabilir. Yaz aylarında görünmez dediğiniz yazılar oldukça nettir. Amaçladığınız müşteri kitlesine erişmeniz ile ilgili sizi katiyen yormaz. Bütçenizi ve sizi yormayan bu tabelalar milletimize sesinizi duyurma ile ilgili etkin rol oynar. 

Hakkımızda admin

Mutlaka Okulmalısın !

Ucuz Tabela

Ucuz Tabela Ucuz tabela için firmamızın sizlere sunmuş olduğu mükemmel tabela hizmetinden faydalanabilirsiniz. Tabela modelleri arasından …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir