HEMEN ARAKONUM
Son Dakika Haberi
Anasayfa / Digital Baskı / Mesh Baskı

Mesh Baskı

Mesh Baskı delikli vinil olarak bilinen branda afiş baskı çeşididir. Delikli vinil baskı’nın özelliği brandanın her yerinin delikli delikli olmasıdır. Branda’nın delikli özellikte olması afişin mukavemetini güçlendirir. Böylelikle afiş en sert dayanıklılık gösterir.

Delikli Vinil Branda genellikle bina cephelerinde cephe tabelası olarak kullanım alanı sık sık görülmektedir. Afiş olarakta kullanılan delikli vinil branda (Mesh Branda) Fiyat olarakta uygundur. Dijital Baskı mesh vinil fiyatlarımızı öğrenmek için bizi arayınız.

Dijital Baskı Makinesi çözünürlüğü 1440 dpi ince çözünürlükte iç mekan kalitesinde dış mekan baskı kalitesi alan makinalardan basılmaktadır. Biz dx5 ince çözünürlüklü dijital baskı makinesi kullanılmaktadır.

Reklama yapılan Yatırım geriye dönüşü en hızlı yatırımdır – İbrahim Yıldırım

Uygun fiyatlarla Mesh (Delikli vinil baskı) basılır. Siz de uygun fiyatlarla Mesh delikli vinil branda baskı yaptırmak istiyorsanız ya da tabela gerdirme yaptırmak istiyorsanız bizi arayın. Yaptığımız hizmetlerden bazıları.

  • Mesh Afiş Baskı
  • Mesh Tabela Baskı
  • Mesh Branda Baskı
[gallery link="file" size="large" columns="1" ids="1597"]

Uygun fiyataMesh Baskı yapılır. Toptan Mesh vinil dijital baskı siparişleriniz de özel uygun fiyatlarımızdan yararlanabilirsiniz. Reklamcılara ve Reklam Ajanslarına Tabelacılara özel fiyat indirimimiz vardır.

Kaliteli Dijital baskı yüksek çözünürlüklü vinil baskı seçenekleri ile sizde delikli vinil baskılarınızı imran dijital baskı merkezine yaptırın. İmran dijital baskı merkezi Mesh Baskı yapmaktadır.
Mesh vinil siparişleriniz de uygun fiyat alabilmek için 10 metrekarenin üzerinde ki isler de fiyat indirimimiz vardır. Mesh afişinin bir çok avantajı vardır. Mesh Afişlerinin avantajlarından bazıları :

  1. Yüzeyi Deliklidir.
  2. Delikli olması sayesinde rüzgarı geçirir.
  3. Rüzgarı geçirmesi yönünden diğer afişlere nazaran daha dayanıklıdır.
  4. Delikli olması her yönden avantajlıdır.

Hakkımızda admin

Mutlaka Okulmalısın !

Ucuz Folyo Baskı

Ucuz Folyo Baskı

Ucuz Folyo Baskı bastırmak için bizi arayın. Uygun fiyatlarla folyo baskı, arkası gri kapatma folyosu, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir