HEMEN ARAKONUM
Son Dakika Haberi
Anasayfa / tabelalar / Otopark Tabelası

Otopark Tabelası

Otopark Tabelası

Otopark tabelası araçların düzenli bir şekilde park yapmalarını sağlamak emeliyle hazırlanan tabelalardır.  Otopark araçların hem iç mekanda hem de dış mekanda düzenli olarak park yapmalarını sağlamak açısından otopark tabelaları belirli düzen ve aralıklarla belirli alan üzerinde tertip eden yerlerdir. Bu otopark tabelaları sürücüyü yönlendirmeye fayda. Dış mekanda oluşan trafiği engellemek ve araçların yol kenarlarında kalabalık yapmasını önlemek emeliyle kullanılır. Otopark tabelaları araçların giriş çıkışlarını kontrol etmek emeli ile tüm bilgilerin düzenli ve doğru yazılması doğru yerlere doğru istikamet verecek şekilde kurulmalıdır. 

Yalnızca fiyata bakarak iş yaptırmak bazı hileleri kabul etmektir. -İbrahim Yıldırım

Otopark tabelası modelleri hazırlanırken müşteriyi hoşnut edici tüm kaliteli ve en iyi işçilikle hazırlanmalıdır. Dış mekanda olan otopark tabelası ısıya dayanıklı şekilde hazırlanmalıdır. En iyi işçilik her tabela çeşidinde olduğu gibi bu otopark tabelasında da ehemmiyetlidir. Paslanmaz sacdan yapılmış olması ehemmiyetlidir. Her türlü hava şartına dayanıklı olması gerekir. Florasan kullanılan tabelada florasan ayarının çok iyi ayarlanması gerekir gözü yorucu şekilde olmamalıdır.

Otopark tabelası çeşitleri dayanıklı gravür levhalarda dayanıklı gravür levhalarda rakımı problem olmadan kolay folyo uygulamaları olan tabela çeşitlerinden vardır. Işıklı olarak da yapılan otopark tabelası çeşitleri arasında bulunur. Çok fazla büyük harfler kullanılıp alan kaplayan tabelalar kullanılmaması daha iyidir. Kısa ve büyük ölçekli yazılar daha uygun olur. Kalitesine göre değişik çeşitleri bulunmaktadır. Vinil germe tabela, alüminyum tabela, polikarbondan yapılan tabelalardır.  Vinil germe tabelalar,  brandanın dijital baskı makinasında basılarak renklendirilmesinden sonra, profil çerçevelere gerilerek yapılması ile alana gelirler.

otopark-yon-tabelalari
otopark-yon-tabelalari

Otopark tabelası örnekleri kapalı otopark giriş levhası, otopark ikaz levhası, otopark tabelaları’na örnek olarak, zorunlu istikamet levhası gibi tabelalardır. Yeniden ileri istikamet levhası, ileri ve sağa zorunlu istikamet levhası, dur levhası, dikkat levhası, yavaş yazılı levha, taşıt giremez tabelası, araç giremez levhası, yükseklik ikaz levhası, lpgli araç giremez ikaz tabelası gibi tabelalardır. Yeniden hız sınırı 10 kilometre levhası, hız sınırı 20 kilometre tabelası, özürlü otoparkı tabelası, park yasak levhası, park etmek yasaktır tabelası, bisiklet parkı levhası bu tabelalar arasındadır. Motorsiklet parkı levhası, sağa dönülmez levhası, sola dönülmez levhası ve diğer özel bilgi levhaları kat bilgisi ikaz levhası ve diğer bilgilendirici tabelalar otoparklarda insanların güvenliği için bulunan tabelalardandır. 

Hakkımızda admin

Mutlaka Okulmalısın !

Ucuz Tabela

Ucuz Tabela Ucuz tabela için firmamızın sizlere sunmuş olduğu mükemmel tabela hizmetinden faydalanabilirsiniz. Tabela modelleri arasından …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir