HEMEN ARAKONUM
Son Dakika Haberi
Anasayfa / tabelalar / Pleksi Kutu Harf Tabela

Pleksi Kutu Harf Tabela

Pleksi Kutu Harf Tabela

Pleksi kutu harf tabela diğer tabela çeşitleri arasında daha çok seçenek edilir. Zira parlak ve daha göz alıcıdır. Pleksi plastik cam çeşididir. Renkli,  şeffaf renkli,  buzlu,  saydam, fosforlu renkli, simli ve lümen gibi bir hayli çeşidi olan plastik camdır. Klasik camdan farkı pleksi altı kat daha dayanıklıdır. Klasik cama oranla daha hafiftir fakat ısıyı klasik cama göre daha az iletir. Bu ürün yalnızca tabelada değil daha bir hayli alanda da kullanılır. Bu alanlar sergen stantları, yatak başları, armağan eşyaları, takı, dekorasyon ve iç mimari, aydınlatma personelleri, banyo ve mutfak aksesuarları, hane ve büro mobilyaları, endüstriyel alanlar gibi birçok alanda da tercih edilir. 

Yalnızca fiyata bakarak iş yaptırmak bazı hileleri kabul etmektir. -İbrahim Yıldırım

Pleksi kutu harf tabela diğer tabela çeşitlerinden daha fazla göze çarpar ve dikkat çıkar. Tercih olarak müşterinin ilgisini daha çok çekmektedir. Müşterinin dikkatini çekmesinin yanı sıra işletme sahiplerinin daha çok tercih etmesinin diğer bir nedeni de diğer tabelalara oranla ömrü daha uzundur. Renk olarak da solma, eskime, yıpranma gibi sorunlar olmaması nedeni ile de daha çok tercih edilir.  İsteğe bağlı olarak pleksi kutu harf tabelasını ışıklı veya ışıksız yaptırabilirsiniz. Tabelanız ışıksız olacaksa arkası dekota ile kapatılmaktadır. Işıklı olacağı zaman ise içerisine led döşenmektedir. Işıklı tabela tercih ettiğinizde ise kullanılan led tercihi çok önemlidir. Led kullanırken sağlamlığı, uzun ömürlü olması, su geçirmez olması ve az enerji harcaması çok önemlidir.

english-time-tabela-pleksi-ornekleri
english-time-tabela-pleksi-ornekleri

Plesksi kutu harf tabela için dikkat edilmesi gereken diğer önemli bir konu ise tabelaların her yıl düzenli olarak bakımının yapılması ve temizlenmesi gerekir. Her yıl bakım ve temizliği yapılmayan tabelalar içerisinde gölgeler oluşur ve ışığı keser. Buda müşterinin ilgisini çeken tarafının azalmasına neden olur. Her şeyi tamamladıktan sonra en önemli konu tabelanın kalitesi ve yapacak kişinin kalitesidir. Siz her şeyi düşünüp kaliteli ürün seçseniz bile yapacak kişi kaliteli iş çıkarmadıktan sonra hiçbir şeyin önemi kalmaz. Her konuda olduğu gibi tabela konusunda da kaliteli firma bulmak çok önemlidir. Sonuçta tabela sayesinde müşteri kazanacaksınız. Tabela ilgi çekici, kaliteli, göze hitap eden şekilde olmalı ki müşteri kazanabilelim. Size bir tavsiye kaliteli ve işinin ehli firmalar ile çalışın.

Hakkımızda admin

Mutlaka Okulmalısın !

Ucuz Tabela

Ucuz Tabela Ucuz tabela için firmamızın sizlere sunmuş olduğu mükemmel tabela hizmetinden faydalanabilirsiniz. Tabela modelleri arasından …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir