HEMEN ARAKONUM
Son Dakika Haberi
Anasayfa / tabelalar / Polikarbon Tabela

Polikarbon Tabela

Polikarbon Tabela

Polikarbon tabela, birçok özelliği sayesinde oldukça tercih edilmektedir. Özellikle yapısının sağlam olması kişilerin istedikleri bir özelliktir. Polikarbon malzeme üzerine folyo baskı uygulanarak oluşturulmaktadır. Kullanımının kolay ve uzun ömürlü kullanıma dayanıklı olması gibi özelliklere sahiptir. Herkesin aradığı ve istediği özelliklere sahip olan tabela günümüzde çok tercih edilmektedir. Görsel açıdan şık bir görüntü sağlaması da önemli bir nokta olduğundan dolayı firma ve kurumların tercih ettikleri bir modeldir. Şık ve kaliteli tabela sayesinde etkili bir reklam gerçekleştirilmektedir.

Yalnızca fiyata bakarak iş yaptırmak bazı hileleri kabul etmektir. -İbrahim Yıldırım

Etkili bir reklam aracı olan polikarbon tabela görsellik açısından göze hoş gelip, hitap etmesi ve kullanışlı bir tabela olması da tercih edilme sebeplerindendir. Polikarbon tabelanın kendi arasında ışıklı polikarbon tabelası ve ışıksız polikarbon tabelası olarak tercih edilebilecek modelleri mevcuttur. Işıklı olan polikarbon tabelasının içerisine floresan döşenerek tabela ışıklı hale getirilmektedir. Polikarbon tabela modelleri aslında daha birçok malzeme kullanımıyla kişilere özel farklı detaylarda da oluşturulmaktadır. Polikarbon tabelasının üzerine dijital baskı veya üzeri folyo kesim yazı kullanılarak oluşturulması gibi tercih edebileceğiniz farklı modelleri de vardır.

isikli-pleksi-tabela-(2)

Polikarbon tabela modelinde genelde beyaz renk polikarbon kullanıp üzerine folyo ile istenilen renk, yazı, şekil yapıştırılarak hazırlanmaktadır. Başka bir deyişle kullanacak olan firma veya müessesenin zevkine ve kimliğini yansıtmasına göre tasarlanmaktadır. Polikarbon tabela çeşitleri sayesinde herkesin istediği şekilde tabela imalatı gerçekleştirilmektedir. Yalnızca dış bölümde değil iç bölümlerde da kullanılabilen tabelalar değişik renkleriyle ortamlara şıklık katabilmektedir. Hane veya büro gibi alanlarda da kullanılabilen kırmızı, turkuaz, mavi, turuncu, gri, bronz gibi seçenekleri de vardır. Aynı vakitte da ölçülerini de kullanacak olan kişiler belirlemektedir. Bu çeşitler sayesinde kişiler kendilerine güzel gelen ve özellikleriyle ihtiyaçlarını karşılayan tabela modelini tasarlamaktadır.

  Tabela imalatı gerçekleştiren firmaların online sitelerinde yer alan Polikarbon tabela örnekleri ile fikir edinebilmektesiniz. Bu örnekleri incelemeniz, yaptırmak istediğiniz tabelanın tasarlanması için sizlere yardımcı olmaktadır. Herkesin değişik bakış açısı ve zevkleri olduğundan dolayı bütün örneklerin incelenmesi neticeninde fark bakış açıları görülmektedir. Bu sayede o an akla gelmeyen bir takım fikirler sayesinde şık bir tasarım oluşturulmaktadır. 

Hakkımızda admin

Mutlaka Okulmalısın !

Ucuz Tabela

Ucuz Tabela Ucuz tabela için firmamızın sizlere sunmuş olduğu mükemmel tabela hizmetinden faydalanabilirsiniz. Tabela modelleri arasından …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir