HEMEN ARAKONUM
Son Dakika Haberi
Anasayfa / tabelalar / Raket Tabela

Raket Tabela

Raket Tabela

Raket tabela müesseseler tarafından reklam için oldukça fazla seçenek edilmektedir. Son zamanlarda reklamın ehemmiyeti büyüktür. Değişik reklam araçları arayan müesseseler için tesirli bir seçenek olmuştur. Bu tabela modelinin sergilemiş olduğu reklam posteri üç adet olabilmektedir. Sırasıyla değişim gösteren reklam posterinin geçiş müddetinin periyodu ayarlanabilmektedir. Bu müddet saniye veya dakika olarak isteğe göre ayarlanabilmektedir. Müşterilerin isteklerine ve uygulama alanlarına göre tek taraflı-çift taraflı seçenekleri de vardır. Kullanım alanı olarak çoğunlukla insanların yoğun olduğu alanlar seçenek edilmektedir. Duraklar, şehir içi yaya yolları, araç geçişinin yoğun olduğu ana veya ara yollar sıkça seçenek edilmektedir.

Yalnızca fiyata bakarak iş yaptırmak bazı hileleri kabul etmektir. -İbrahim Yıldırım

Hareketli ve tek taraflı, çift taraflı, floresan veyahut LED aydınlatmalı olarak kullanacak olan müşterilerin tercihine ve talebine göre raket tabela modelleri mevcuttur. Tabelada kullanılan temperli cam tabelanın daha güvenli olmasını sağlarken bu arada görsel açıdan estetiklik katmaktadır. Tabelalarda kullanılan elektrostatik boya ile değişik renk seçenekleri bulunmaktadır. Bu sayede müşteriler zevklerine uygun renk seçeneğini seçenek edebilmektedirler.

Göz hizasında olması, estetik duruş sergilemesi, ışıklı ve ışıksız olabilmesi, içerisinde sergilenen reklam posterinin sayısının fazla olabilmesi gibi değişik raket tabela çeşitleri mevcuttur. Alüminyum konstrüksiyon, dış mekanda kullanılabilecek özellikte olan elektrostatik toz boya ve kasa seçenekleri de vardır. Bunlar müşterilerin taleplerine göre farklılık gösterebilecek renk seçenekleridir. Sabit ve hareketli seçeneğe sahip olan tabela modelinde farklılıklar bulunmaktadır. Hareketli tabela da üç görsel sergilenebiliyorken, sabit tabela da bir adet reklam görseli sergilenmektedir. Reklam posteri hareket etmeden sabit kalmaktadır. Bir adet olan reklam görseli istenildiği vakit değiştirilmektedir. Hareketli ve sabit tabela çeşidinin kullanım alanları ise farklılık göstermemektedir.

raket-totem-tabela
raket-totem-tabela

Tabelanızın tasarımını gerçekleştirmek için profesyonel kişilerden yardım almanız gerekmektedir. Ayrı olarak değişik fikirler ve kaliteli malzeme kullanımıyla oldukça şık tabelalara sahip olabilmektesiniz. İmalatı gerçekleştiren firmaların web sitelerinde yer alan görsel raket tabela örnekleri incelemesi sayesinde fikir edinebilmektesiniz. Tasarlanacak olan tabela müesseselerin kişiliğini yansıtması için oldukça ehemmiyetlidir. Ayrı olarak tabelayı gören kişilerin dikkatini çekmesi ve akıllarında kalması da ehemmiyetlidir. Şık ve tesirli bir tabela sayesinde istediğiniz reklama erişebilmektesiniz.

Hakkımızda admin

Mutlaka Okulmalısın !

Ucuz Tabela

Ucuz Tabela Ucuz tabela için firmamızın sizlere sunmuş olduğu mükemmel tabela hizmetinden faydalanabilirsiniz. Tabela modelleri arasından …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir