HEMEN ARAKONUM
Son Dakika Haberi
Anasayfa / Dijital Baskı Hizmetleri / Ucuz Folyo Baskı

Ucuz Folyo Baskı

Ucuz Folyo Baskı bastırmak için bizi arayın. Uygun fiyatlarla folyo baskı, arkası gri kapatma folyosu, şeffaf folyo baskı basılır.

Maltepe’de dijital baskı merkezi oalrak amacımız reklamcılara ve reklam ajanslarına en uygun fiyatlarla folyo baskı basıp onların çözüm ortağı olabilmektir.

Yalnızca fiyata bakarak iş yaptırmak bazı hileleri kabul etmektir. -İbrahim Yıldırım

Dijital baskıyı bastıracağınız baskı merkezinin kullanmış olduğu digital baskı makineside oldukça önemlidir, Yüksek çözünürlükte baskı basmalıdır.. Folyo baskı fiyatları oldukça uygun olmalıdır. Folyo baskı metrekare fiyatları işinizin metrekaresine göre belirlenir. Yüksek metrajlı işlerinizde özel fiyat bilgisi sorunuz. Folyo Baskı çeşitleri :

  • Şeffaf Folyo Baskı
  • Mat Folyo Baskı
  • Cast Folyo Baskı

Ucuz Folyo Baskı Ucuz Folyo Baskı

Folyo baskı fiyatlarımızı incelediniz mi? Oracall ve Unifoll folyo baskı 2000 dpı ince çözünürlükte baskılar basıyoruz. Ucuz Folyo Baskı, bastırın.  Bunun için size Remifoll marka dijital baskı folyosunu öneririz. Remifoll folyo en az unifoll baskı folyosu kadar kaliteli ve uzun ömürlüdür. Baskı kalitesi fotograf kalitesindedir.

Yıllardır çizgimizden ödün vermeden çalışmalarımıza devam ediyoruz. Müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz. Sorunsuz folyo baskılar yapıyoruz. Uygun fiyat garantisi ve titiz işçilikle dijital baskı hizmetlerimiz devam ediyor. Peki Dijital baskı basılırken nelere dikkat edilmeli ?

  1. Folyonun üzerinde el izi kesinlikle olmamalıdır.
  2. Dijital baskı operatörü eldiven kullanmalıdır.
  3. Makinenin kafa temizliklerine özen gösterilmelidir.
  4. Ortam sıcaklığı stabil tutulmalıdır.

Folyo Baskı

Folyo baskı basıldıktan sonra en az 3 saat kurumaya alınması gerekir. Böylelikle zeminli komple renkli olarak basılan baskılarda birbirine yapışma ve deforme olmayacaktır.

Folyo baskı basılırken zaten dijital baskı makinesi folyoyu fanlardan gelen hava ile bi nebze kurutmaktadır. Ne kadar fan olsada dijital baskı kurumayabilir.

Bundan dolayıdır ki basılan folyo baskıları makineden çıktıktan sonra büyükçe bir masa üzerine yatırıp bir kaç saat kurumaya almakta kesinlikle fayda görüyoruz. Bu yapılırsa tüm işlerinizden verim alırısınız.

Folyo hassas bir malzeme olduğu için el değmemelidir. El izi folyoda çabuk gözükür. Bundan dolayı el değmemeye özen gösterilmedir. Folyoların çeşitli ebatları vardır. En küçük ebattaki folyo eni 105 cm’dir. 127, 137, 152, 160, 180, ve 200 cm. eninde folyo ebatları mevcuttur.

200 cm.’lik folyo genellikle tek parça basılması gereken işler için ideal bir boyuttur. En çok kullanılan folyo ebadı 105 cm. olab ebattır. Oneway delikli folyo dediğimiz bir başka folyo çeşidi de vardır.

Folyo ürünü ön yüzü beyaz renkte olur ve arkası yapışkanlı olarak üretilir. Folyolar mat ve parlak olarak üretilirler. Folyolarda iki çeşit vardır. Birisi örtücü folyo, kapatma folyosu da dediğimiz arkası gri folyodur. Diğer folyonun arkası da beyaz renktedir.

desenli folyo dijital baski desenli folyo dijital baski

Folyo baskı tasarımları bilgisayar ekranında hazırlanır. Dijital baskı makinesi operatörüne gönderilir. Operatör tasarımı hazırlanan folyo baskıyı dijital baskı makinesinde sanata dönüştürür. Dijital baskı makineleri bir nevi printerdır. Günlük hayatta kullandığımız yazıcıların büyük ebatlarda yapılmş olanlarıdır. Yalnız biraz daha bakımı özen isteyen makinelerdir.

Güzel bir dijital baskı bastığınız zaman müşteri de memnun kalıyor ve her seferinde dijital baskı işlerini size getiriyor. Sizde dijital baskı bastırıyorsanız en uygun fiyatlarla dijital baskı bastıracağınız adresiniz olan imran dijital reklama gelin.

iMRAN REKLAM dijital baskı merkezinde her türlü folyo baskı çeşitlerini uygun fiyata bastırabilirsiniz. İşleriniz zamanında teslim edilir. Uzun metrajlı işleriniz bir iş gününde basılır.

Dış Mekan Baskı

Folyo baskı makineleri Dış mekan ve İç mekan olmak üzere iki guruba ayrılırlar. Dış mekan dijital baskı makinelerinde basıla folyo baskının güneş gördüğünde solması daha geç olur.

Fakat bu iç mekan dijital baskı makinelerinde böyle değildir. Bu makinede basılan baskı çözünürlük olarak net olsa da güneş gördüğünde en fazla altı ay kadar dayanır. İç mekan basılan bir baskıyı kesinlikle dış mekan bir yerde kullanmamak gerekir. Dış mekan için yapılan baskı sadece dış mekan dijital baskı makinesinde basılan solvent veya eco solvent bazlı makinelerin bastığı baskılardır. Ancak bu baskılar dış mekanlarda kullanılır.

Dış mekan folyo baskı fiyatları için bizi arayınız. Yine en uygun fiyatı bizden alabilirsiniz. Dış mekan ve İç mekan folyo baskı işlerinizde size çözüm ortağı olabiliriz. İşlerinizi zamanında yetiştirirsiniz.

Dış Mekan Folyo baskı fiyatları konusunda her saatte bize ulaşabilirsiniz. 0216 442 27 72 nolu telefondan bize ulaşabilirsiniz veya imrantabela@gmail.com mail adresine işlerinizi mail olarak gönderebilirsiniz.

Hakkımızda admin

Mutlaka Okulmalısın !

ucuz-vinil-baski

Ucuz Vinil Baskı

Ucuz Vinil Baskı yaptırın. Uygun fiyatlarla vinil baskı bastırabilirsiniz. İç mekan kalitesinde dış mekan bir …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir