HEMEN ARAKONUM
Son Dakika Haberi

Ucuz Vinil Baskı

Ucuz Vinil Baskı yaptırın. Uygun fiyatlarla vinil baskı bastırabilirsiniz. İç mekan kalitesinde dış mekan bir baskıya sahip olabilirsiniz. Dış mekan baskının kalite çözünürlü 2000 dpi ince çözünürlükte olup baskılar fotograf kalitesindedir.

Vinil baskıyı çok amaçlı olarak kullanabilirsiniz. Kimisi afiş reklamı olarak kullanır, kimisi emlak ve gayrimenkul afişlerinde, seçim afişlerinde, firmanızın dış mekan tabelasının reklamı eskidi ise tabelanın yüzünü değiştirmede kullanılır.

Viniller iki çeşittir. Avrupa vinil ve Uzakdoğu vinil olarak kullanılırlar. Avrupa vinil malzeme yani dökme vinil olarak bilinen malzeme Uzakdoğu vinil malzemeye göre oldukça dayanıklıdır. Mukavemeti daha fazladır. Bundan dolayı tercih sebebi olur.

Reklama yapılan yatırım geriye dönüşü en hızlı olan yatırımdır. -İbrahim Yıldırım

Kullanılan malzemeler en kalitelisinden olup uygun fiyatlarla baskılarınız basılır. Dijital baskı boyalarımızda kaliteli olduğundan yaptırdığınız baskıda çabuk solmayacaktır. Ucuz Vinil Baskı basmak bizim işimiz. Dijital baskı basılırken dikkat edilmesi gerekenler:

  • Dijital baskı makinesi kafa temizliğine dikkat edilmelidir.
  • Baskı yapılacak ortamın sıcaklığıda önemlidir.
  • Dijital baskı basılan vinil malzemeye el değmemeye pisletmemeye özen gösterilmelidir.

Ucuz Vinil Baskı Ucuz Vinil Baskı

Vinil baskı yapan bir firma olarak en uygun fiyatlarla ışıklı vinil baskı, ışıksız vinil baskı işlerinizi itina ile yapıyoruz. Kurumsal işlerinizde baskı kalitemize güvenebilirsiniz. Reklamcı ve ajanslara yönelik dijital baskı fiyatlarımızı incelediniz mi ? Kampanyalı fiyatlarımızdan yararlanmak için bize ulaşın.

Bünyemizde her nevi dijital baskı işleri yapılmaktadır. Dijital baskı merkezimizde aşağıda yazılı olan hizmetleri

  1. Folyo Baskı
  2. Vinil Baskı
  3. Mesh Baskı
  4. Oneway vision Baskı
  5. Blueback Baskı
  6. Duratrans Baskı

Vinil Baskı Fiyatları

ucuz vinil baskıVinil baskı için en uygun fiyatları bizden alabilirsiniz. Avrupa vinil malzemeninde iki çeşiti vardır. Işıklı avrupa vinil genellikle starflex vinil kullanılı bu vinil gramajı 600 gramdır. Diğeri ise ışıksız avrupa vinil mazlemedir. Bu malzemede iki çeşittir. Arkası siyah avrupa vinil ve arkası beyaz avrupa vinil olmak üzere iki çeşittir. Folyoda kapatmak arkasını göstermemesi için örtücü özellikte ürün varsa Avrupa vinilde de bu ürün mevcuttur. Uzakdoğu vinilde ince vinil malzemede vardır. 260 gram olarak bilinen bu vinil malzeme ise seçim afişlerinde sıklıkla kullanılmaktadır. Uzakdoğu dijital vinil baskılı afişleriniz için adet sayınız yüksek ise uygun fiyat bilgisi almalısınız.

Dijital baskı merkezimizde en hızlı ve en temiz işçilikle kaliteli dijital baskı en ugun fiyatlarla yapılmaktadır. En uygun dijital baskıcı biziz. Bizi arayın siz de karlı çıkın. Vinil afişler yüksek çözünürlükte basılır. Çözünürlük olarak bu kadar net bir baskı kalitesini böylesi uygun fiyata yapan bir dijital baskı merkeziyiz. Müşteri memnuniyeti bizim için ön planda olmaktadır. Ucuz Vinil Baskı bastırmak istiyorsanız bizi arayınız. 0216 442 27 72 nolu telefondan bize ulaşabilirsiniz.

vinil dijital baski vinil dijital baski

Avrupa vinil, delikli vinil, mesh vinil, uzakdoğu çin vinili, ince vinil, uygun fiyatlarla dijital baskı merkezimizde yüksek çözünürlükte basılır. Baskı kalitesi reklamda çok önemlidir. Reklamcılar bunu bilir. Reklam ajansları için özel dijital baskı fiyat listesi hazırladık. Uygun kampanya fiyatlarımızdan yararlanın.

Toplu vinil baskı işlerinizde bizi arayıp özel fiyat bilgisi alınız. Dijital baskı fiyatlarımız reklam ajansları için

özel olarak ayarlandı.

WOW, Nice photo !

Reklamcılar için hazırlanan dijital baskı fiyat listesinin geçerli olması için reklam ajansı baskı çalışmasını hazırlanmış halde getirmesi gerekmektedir.

Baskı çalışması hazır olmayan reklam ajansları grafik tasarım ücreti öder. Fiyatlarımız grafik tasarımı olan reklam ajansları için geçerlidir.

İmran Reklam Dijital Baskı Merkezi istediğiniz ebatlarda vinil baskı basabilmektedir. 320 cm üzerindeki baskı çalışmaları iki parça halinde basılır ve vinil branda kaynak yapılarak birleştirilir. Basılan vinil afişler için branda dikiş hizmetimiz de bulunmaktadır. Kolon dikim, kuş gözü delik açma ve afişlere sopa takma bu hizmetlerden bazılarıdır. Bunlar ayrıca fiyalandırılır.

Hakkımızda admin

Mutlaka Okulmalısın !

Ucuz Folyo Baskı

Ucuz Folyo Baskı

Ucuz Folyo Baskı bastırmak için bizi arayın. Uygun fiyatlarla folyo baskı, arkası gri kapatma folyosu, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir