HEMEN ARAKONUM
Son Dakika Haberi

Vinil Baskı

Vinil baskı fiyatlarımızı almadan dijital baskınız bastırmayın. Ucuz vinil baskı istiyorsanız reklam çalışmanızı bize mail olarak gönderin aynı gün çıkıtısını alın. Dijital baskı makinemiz dx5 ince çözünürlüklü makinedir. iç mekan baskı kalitesinde dış mekan vinil baskılar almaktayız.

Reklama yapılan yatırım geriye dönüşü en hızlı yatırımdır. -İbrahim Yıldırım

Ne güzel demiş İbrahim bey. Bu gerçekten kanıtlı bir durumdur. Bazı sektörlerde reklama hiç ihtiyacı olmayan firmaların bile reklam yaptıklarına şahit olmuşsunuzdur. Dijital Baskı Fiyatları konusunda yardımcı oluruz. Bünyemizde yapmış olduğumuz dijital baskılar şöyledir :

 • Uzakdoğu Vinil Baskı
 • Avrupa Dökme Vinil Baskı
 • Çin Vinili (ince vinil) Baskı
 • Delikli vinil (Mesh) Baskı
 • Folyo Baskı
 • Oneway vision baskı
 • Duratrans baskı
 • Floor Graphic baskı

Vinil Baskı Vinil Baskı

Her türlü indirim kampanya afiş dijital baskıları istediğiniz kalınlık ve gramajda vinil üzerine basılır. Baskı metrekareniz ne kadar çok olursa olsun baskılarınızı bir günde teslim ediyoruz. İşlerinizi gecikmeden zamanında alabilir, vinil baskıyı çok uygun fiyatlara yaptırabilirsiniz.

Eğer baskı metrekareniz yüksek olur ise dijital baskı fiyatlarımız o derece düşük olacaktır. Büyük ebatlı işlerinizde bizden telefonla özel vinill baskı fiyat bilgisi alabilirsiniz.
Maltepe başta olmak üzere Anadolu yakasının tüm semtlerine vinil baskı hizmetimiz bulunmaktadır. Vinil baskı fiyatlarımı oldukça uygun olup vinil baskı kalitemizde bir o kadar yüksek çözünürlüklüdür. Vinil baskılar iki çeşittir bunlar şöyledir.

 1. Işıksız Vinil baskı
 2. Işıksız arkası siyah bvinil baskı
 3. Işıksız avrupa vinil baskı
 4. Işıklı Avrupa vinil baskı

Vinil Baskı Fiyatları

Piyasanın durumuna göre her firmanın fiyat çizelgesi vardır. Bu çizelge reklam malzemesinin özelliklerine göre belirlenmekte olup kalite kalite değişmektedir. Vinil dijital baskının en kalitelisi dökme yani avrupa vinil olarak bilinir.

Avrupa viniller 400 gramdan başlar 450 gram ve 550 gram ve 610 gram olarak satılırlar. Piyasada en sık kullanılan 450 gram avrupa vinildir. Işıklı vinilde avrupa vinillerde ise 550 gram dökme vinil kullanılmasını tavsiye ederiz.

Böylelikle kaliteli bir malzeme üzerine daha net baskı sonuçları alacaksınız. Dijital baskı kalitesi çok önemlidir. Baskı kalitesi müşteri kazandırır. Müşteri memnuniyeti bizim için her zaman ön planda tutulmaktadır.

Vinil baskının kullanım alanlarını sayacak olusak örneğin bie afiş yada pankart olarak veya bir vinil germe tabelanın yüzünde gerilmiş bir şekilde kullanılabilir. Vinil afişleri emlak ve gayrimenukl firmaları sıklıkla kullanırlar. Satılık veya kiralık afişleri yaptırırlar.

Hakkımızda admin

Mutlaka Okulmalısın !

Folyo baskı

Folyo Baskı

Folyo baskı iç mekan ve dış mekan folyo dijital baskı olarak iki çeşittir. İç mekan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir