HEMEN ARAKONUM
Son Dakika Haberi
Anasayfa / tabelalar / Vinil Germe Tabelası

Vinil Germe Tabelası

Vinil Germe Tabelası

Vinil germe tabela branda olarak tanımlansa da asıl ismi vinil olarak servis edilmektedir. Genel özelliklerine bakıldığında sağlam olma özelliği ile göze çarpan vinil tabelalar oldukça esnek bir yapıda olmasıyla da dikkat çekmektedir. Çarpıcı özelliği ve göz dolduran görselliği sayesinde açık hava reklamcılığında sıklıkla seçenek edilmektedir. Yol kenarları, firma önleri, etkinlikler, tanıtımlar, fuarlarda sıklıkla kullanılan dijital baskılı bu tabela modelini çok seveceksiniz. İstenildiği yerde kullanıldıktan sonra başka bir yerde kullanma şansıda sunacak olan vinil tabelalar ile istediğiniz hedef müşteri kitlenize çok yaklaşacaksınız. 

Yalnızca fiyata bakarak iş yaptırmak bazı hileleri kabul etmektir. -İbrahim Yıldırım

Her sektörde kolayca kullanıma uygun olan Vinil germe tabela modelleri arasından tercihinizi yapabilirsiniz. Müessesesel kimliğinizi karşınızdaki kişiye direk olarak yansıtmak ve seçilme ihtimalinizi netleştirmeyi muvaffak olabilirsiniz. Baskı çalışmalarına başlamadan önce vinil tabelayı hangi alanda kullanacağınız tespiti yapılarak şart olan tüm ayrıntılar alınmaktadır. Baskı için istediğiniz özellikler fazla ise firma sizlerden belli bir müddet isteyecek ve bu süreç içerisinde hazırlıklarını bitirecektir. Tüm negatif hava şartlarına karşı dayanıklı olabilen vinil tabelaları uzun yıllar meselesiz bir şekilde kullanabileceksiniz.

 

Reklamınızın istediğiniz neticeleri verebilmesi için seçim yapmış olduğunuz Vinil germe tabela çeşitleri kadar hangi firma ile çalıştığınızda büyük bir ehemmiyet taşıyacaktır. Kullanım alanı bir hayli geniş olan branda baskı, sahne baskı, Atatürk posterleri, duvar kaplama, dekorasyon, bilboard baskısı, ışıklı tabela branda baskısı, fuar stand baskısı gibi alanlar vinil germe baskı hizmeti emin firma tarafından sizlere sunulmaktadır.  İç mekanlarda kullanıldığında daha çok insanların isteyeceği konumda olacağı için baskı esnasında insan sıhhatine negatif zarar veren malzemeler kaçınılarak imalat gerçekleştirilmektedir.

Vinil Germe Tabelası Modelleri

Sizlere birazda vinil germe tabela modelinin kullanım avantajlarından söz etmek isterim. Vinil germe tabela örnekleri de net bir şekilde görebileceğiniz firmadan hizmet aldığınızda diğer tabela modellerine göre çok daha kullanışlı ve ekonomik olduğunu görebilirsiniz. Net bir tasarınız olduğu taktirde fiyatlandırmaya kadar sizlere bilgi verilecek olan firmaya hemen şimdi erişerek siparişinizi verebilirsiniz. Unutmayın; reklamın iyisi her vakit sizlere daha çok kazandıracak ve belleklerde daha çok kalmanızı sağlayacaktır.

Hakkımızda admin

Mutlaka Okulmalısın !

3d-gorsel-ayakli-reklam-tabelasi

Totem Tabela

Totem Tabela Totem tabela, genellikle şehirlerarası yollarda ve açık alanlarda tercih edilmektedir. Kullanılan mesafeye göre …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir