HEMEN ARAKONUM
Son Dakika Haberi

Ucuz Oneway Baskı

Ucuz Oneway Baskı

Ucuz Oneway Baskı yaptırmak için bizi arayınız. En kaliteli avrupa one way vision dijital baskılar zamanında teslimat ve uygun fiyatlarla İmran Reklam’da….

Delikli folyoda dediğimiz oneway vision malzemesi aslında yapışkanlı bir folyo çeşitidir. Yüzeyi delikli olması ve baskının tek yönde basılmasından dolayı ismi oneway koyulmuştur. İngilizce bir terim olan oneway türkçede tek yön manasına gelmektedir.

One way vision delikli folyo baskının özelliği ise cama yapıştırıldığında dışardan cama bakan kişi yalnızca reklam kısmını görür içerisini göremez. İçerden dışarı bakan kişi ise dışarısını rahatlıkla görür. Malzemenin arka kısmı siyah deliklerden oluşur.

Reklama yapılan yatırım geriye dönüşü en hızlı yatırımdır. -İbrahim Yıldırım

Delikli folyoda dışardan baktığınızda içerisi görünmez demiştik ya yalnız bunun için içeride ışık yanmaması şartı var. Eğer içeride ışık yanıyorsa dışardan içerisi gözükecektir. One way vision Baskı özellikleri:

  • Yüzeyi deliklidir.
  • Tek yönde baskı basılır.
  • Dışardan bakan içeriyi göremez baskı kısmını görür.
  • İçeriden bakan dışarıyı görür.

oneway vision dijital baski oneway vision dijital baski

Yukarıda örnek bir oneway baskı resmi paylaştık. Resimdende görüldüğü gibi baskı folyosunun tüm yüzeyi delikli deliklidir. Belirli ebatlarda vardır. Baskı folyosunun eni en fazla 152 cm.’e kadar vardır. En dar olanı ise 105 cm.’dir. En sık kullanılanı ise 137 cm olan ebattır. Kullanım alanları oldukça geniştir. Bayan kuaförleri, ofis camları, güneş alan camlar, market ve pastaneler hemen hemen her sektöre uygun reklam yelpazesi ile kullanılmaktadır.

Reklam alanı oldukça geniş olan one way iki çeşittir. Avrupa ve uzak doğu malzeme olarak ikiye ayrılır. Avrupa oneway biraz daha pahalıdır, fakat mukavemeti fazladır. Uzakdoğu one way malzeme ise baskı basıldığında aynı kalitede görürsünüz. Kenarlardan çabuk atma yapar. Baskının güneşte solma ömrünü düşünürseniz. Avrupa oneway yaptırmanın pekte bir mantığı olmadığını göreceksiniz. Uzakdoğu oneway baskı yaptırıp cam kenarlarına şeffaf cam silikonu çektirmeniz aynı işi görmeniz için yeterli olacaktır. Aynı eş zamanlı güneşte olacak olan bir malzeme avrupada olsa solacaktır. Bu yüzden size uzakdoğu malzemeyide öneririm.

Hakkımızda admin

Mutlaka Okulmalısın !

Ucuz Folyo Baskı

Ucuz Folyo Baskı

Ucuz Folyo Baskı bastırmak için bizi arayın. Uygun fiyatlarla folyo baskı, arkası gri kapatma folyosu, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir